Techport brengt bedrijven uit een keten samen als zij de ambitie delen dat zij met elkaar op een hoger niveau willen komen door samen te werken in een concreet innovatieproject.
Een innovatieproject (concrete case) vinden plaats bij een stakeholder dat aansluit bij de competenties van de samenwerkende bedrijven.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Theo Koster. Hij is bereikbaar via mailadres theo.koster@techport.nl of via telefoonnummer 06-50245261.
Techportberdrijf Tata Steel in IJmuiden is door het World Economic Forum uitgeroepen tot ‘Advanced 4th Industrial Revolution Lighthouse Company’.
Deze vraag stond centraal tijdens de Innovation Tribe van Techport die op 19 december jl. plaatsvond. Ruud Bakker, de jonge ondernemer van Next Generation Machinery (NGM), heeft het idee opgevat om agrarische machines op waterstof te maken.
In het voorjaar organiseerde Techport in samenwerking met Tata Steel een succesvolle Tribe over de Hyperloop, waarbij de focus vooral uit gaat naar de buisconstructies. Op 2 oktober 2018 komt er een vervolg waaraan je kunt deelnemen.
De Techport Challenge 2018 is een samenwerking tussen Techport, Rabobank, IJmond Samenwerking, GO!-NH, provincie Noord-Holland en Innomics Enterprise Accelerator.
Speciaal voor MKB in de maak en smart maintenance Industrie